Aktualności

Obóz sportowy w Wojniczu

W dniach 12-21.08.2021 dzieci i młodzież z Naszego Stowarzyszenia z sekcji piłki siatkowej i tenisa stołowego przebywały na Obozie sportowym w Wojniczu, koło Tarnowa. Podczas obozu szczególnie przyczynił się do podniesienia umiejętności naszych podopiecznych. Nie był to łatwy czas, częste zmęcznie, bóle, czasem łzy. To wszystko nie przeszkodziło nam tworzeniu dobrego klimatu, przyjaźni, nowych znajomości. Po treningach spotykaliśmy się wieczorem na tańcach, grach, zabawach. Nie zapominaliśmy również o Panu Bogu, dlatego też w niedzielę udaliśmy się wspólnie na Eucharystię do pobliskiego kościoła, gdzie Msza Świeta była odprawiana za wszystkich członków Naszego Stowarzyszenia, ich rodzin, prosząc o Boże błogosławieństwo dla każdego z nich. Na zakończenie obozu nie zabrakło również tradycyjnej tomboli salezjańskiej, która przyniosła dużo emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom obozu za wspaniałe zaangażowanie i dobrą atmosferę. Poniżej ttrochę zdjęc z naszego obozu.

Dziękujemy również naszym darczyńcom, którzy wsparli nasz obóz.

Fundacjom KGHM, LOTTO i ORLEN