XIII Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki

W dniach 16 -17 czerwca w Ośrodku MARINA nad Zalewem Zemborzyckim odbył się XIII Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki z udziałem naszych drużyn z nowo utworzonej grupy pani Elżbiety DIETRYCH. W kategorii SKRZATY (klasy VI) nasz zespół w składzie: Agnieszka TROJAK, Justyna PODGÓRSKA i Marta POPŁAWSKA zajął II miejsce, zdobywając srebrne medale i okazały puchar.W kategorii KRASNALE, nasz zespół w składzie: Agnieszka WARGOCKA, Aleksandra TARASIUK i Sylwia BIELAK zajął V miejsce. Pozostałe nasze zespoły (w sumie 5 zespołów SKRZATÓW i 3 KRASNALI) zajęły miejsca w przedziale 12 - 30, mając swoje wzloty i upadki. W prowadzeniu tak licznej grupy dziewcząt (28) pomagały nam juniorki: Klaudia LEWICKA i Karolina WAWRZENIUK. Debiutujące nasze najmłodsze siatkarki mogły zapoznać się ze specyfiką gry na takim turnieju, rozgrywanym na trawiastych boiskach a które będzie owocowało w przyszłości. Powyżej galeria zdjęć z Festiwalu.