Andrzejkowy Turniej w Tenisa Stołowego

29 listopada 2008 roku w salis sportowej Gimnazjum nr 2 odbył się Andrzejkowy Turniej w Tenisa Stołowego organizowany przez SL SALOS "Kalina" Lublin. Udział w nim wzięło 30 dzieci i młodzieży ze szkół Lublina i okolic. Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach (chłopcy - szkoła średnia, chłopcy - gimnazjum, chłopcy - szkoła podstawowa oraz dziewczęta - szkoła średnia i gimnazjum). Zawody stały na wysokim poziomie a młodzież swoją grą udowodniła jak widowiskowy jest tenis stołowy. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Katarzyna Trojak, która pokonała w finale Milenę Mazurek. Na najniższym stopniu podium stanęła Katarzyna Dobrzyńska. w kategorii chłopców ze szkoły średniej bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Śliwiński, który w walce o najwyższe laury pokonał Krzysztofa Pawelca. Wśród gimnazjalistów najlepszym okazał się Mateusz Warda. Na drugim miejscu uplasował się Marek Zięba, a na podium znalazł się jeszcze Adam Świrgoń. Kategorię chłopców ze szkoły podstawowej wygrał Łukasz Jarocki, który w finale pokonał Kamila Głowinkowskiego, a na trzecim stopniu podium znalazł się Michał Chodorowski. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii nagrodzone były upominkami rzeczowymi przygotowanymi przez firmę Decathlon. Sponsorem zawodów był także Kurier Lubelski oraz Totalizator Sportowy. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu turnieju.