Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym

06.12.2008r. odwiedził nas Święty Mikołaj i wraz z SL Salos "KALINA" Lublin zorganizował Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w sali sportowej Gimnazjum nr 2. wzięło w nich udział 30 młodych tenisistów. Zawodnicy tradycyjnie rywalizowali w czterech kategoriach (Dziewczęta, chłopcy - szkoła średnia, chłopcy - gimnazjum, chłopcy - szkoła podstawowa). Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Katarzyna Trojak, która po zaciętej walce pokonała Milenę Mazurek. Kategorię gimnazjalną wygrał bezkonkurencyjny dzisiaj Adam Świrgoń, pokonując w finale Marka Ziębę. Na trzecim miejscu uplasował się Jarosław Łopuszyński. W kategorii chłopców ze szkoły podstawowej nie miał sobie równych Łukasz Jarocki, który pokonał w finale Michała Chodorowskiego. Trzecie miejsce przypadło w udziale Jakubowi Bartosiakowi. W kategorii najstarszej doskonale zaprezentował się Przemysław Śliwiński, który nie pozostawił złudzeń rywalom, wygrywając większość pojedynków. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom, a najlepsi mikołajkowe niespodzianki, które ufundował Decathlon. Dziękujemy wszystkim sponsorom, firmie Decathlon, Totalizatorowi Sportowemu, Kurierowi Lubelskiemu za pomoc w zorganizowaniu tego turnieju.