IV ostatni turniej młodziczek o mistrzostwo województwa 2008/09

W dniach 07-08 marca 2009r. odbył się w Tomaszowie Lub. IV turniej młodziczek o mistrzostwo województwa lubelskiego z udziałem 18 zespołów. W pierwszym dniu turnieju startujące w nim nasze młodziczki, grając w grupie 8 najsilniejszych drużyn, w tzw. I lidze, rozegrały 3 spotkania, uzyskując wyniki: z Szóstką Biłgoraj 1:2 (25:23, 18:25, 15:17), z TPS I Lublin 2:1 (20:25, 25:17, 15:6) oraz z Remisem I Świdnik 0:2 (17:25, 22:25). Te wyniki dały nam prawo gry w niedzielę o miejsca 5-8. W meczu z Szóstką Biłgoraj, po wygraniu pierwszego seta, w drugim prowadziliśmy 8:1 i w tym momencie skończyła się nasza gra w tym secie. W trzecim decydującym secie prowadziliśmy 14:12 i mieliśmy trzy piłki meczowe, jednak przegraliśmy tego seta i całe spotkanie, które dawało nam prawo gry o miejsca 1-4. W niedzielę rozpoczęliśmy od łatwego zwycięstwa z Atomikiem Zamość 2:0 (25:12, 25:9) a w meczu o V miejsce ponownie doszło do derbów Lublina. Ponownie okazaliśmy się lepsi od lokalnego rywala, zwyciężając 2:1 (17:25, 25:13, 15:13). Ten wynik dał nam bardzo dobre 4 miejsce na 20 zespołów w województwie i miano najlepszego zespołu młodziczek w Lublinie. Zespół wystąpił w składzie: Agnieszka Trojak-kpt, Adrianna Nejkauf, Weronika Niedźwiedź, Dominika Fedurek, Agnieszka Wargocka, Ola Powszedniak, Ewelina Kozłowska (libero) oraz Justyna Pawłowska, Renata Powszedniak i Agnieszka Bończewska. Po zakończeniu turnieju, Ola Powszedniak została powołana do kadry województwa rocznika 1995.