Kolejne zwycięstwo kadetek

Kolejne zwycięstwo kadetekW kolejnym meczu kadetek, nasze dziewczęta pokonały w hali KUL-u MKS II LO Chełm 3:0 (25:18, 25:11, 25:9). Powracające po chorobie i przerwie w treningach dziewczęta uzupełniły luki w zespole i w meczu mogła wystąpić pełna dwunastka zawodniczek. W zespole zadebiutowała Dorota MATACZ, zdobywając atakiem ostatni punkt w pierwszym secie. Przewaga naszych dziewcząt była zdecydowana, a mecz trwał niecałą godzinę. Dzięki temu na boisku pojawiły się wszystkie dziewczęta. Teraz nastąpi dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach, wynikająca z udziału naszych młodziczek w II turnieju o mistrzostwo województwa, a w następnym meczu kadetek wystąpimy w Kraśniku. Zespół zaprezentował się w składzie: Aga TROJAK, Ola POWSZEDNIAK, Doma FEDUREK, Ada NEJKAUF, Aga WARGOCKA, Wera NIEDŹWIEDŹ , Linka KOZŁOWSKA (libero) oraz Justyna PODGÓRSKA, Renia POWSZEDNIAK, Dorota MATACZ, Patrycja PRUS, Kasia STRZESZEWSKA

• Najmilszy widok dla trenera-radosny przewrót po asie z zagrywki!

Najmilszy widok dla trenera-radosny przewrót po asie z zagrywki!