Derby Lublina? w finałowych rozgrywkach kadetek

W kolejnym, rozegranym meczu finału o miejsca 1-6 na sali TPS meczu z zespołem AZS UMCS TPS Lublin, składającym się z zawodniczek TPS Lublin i Remisu Świdnik, doznaliśmy porażki 0:3 (23:25, 23:25, 12:25). Nie umniejszając zwycięstwa TPS, był to jeden ze słabszych naszych występów. Ilość nieprzyjętych prostych piłek w polu, była efektem naszych porażek w dwóch pierwszych setach. Najbardziej boli brak koncentracji w pierwszym secie, bowiem przy naszej przewadze 21:20 oddajemy punkty bez walki: zagrywka Oli w siatkę, przyjęcie w sufit Agi Wargockiej i ostatnia piłka na piąty metr przy braku reakcji Domy. W drugim secie błąd w ataku Ady przy stanie 23:24 po złym kierunku zakończył tego seta. Trzeciego seta nie było, przynajmniej ja go nie zauważyłem. Po tym meczu możemy zapomnieć o drugim miejscu w rozgrywkach. Pozostaje nam walka o zajęcie trzeciego miejsca, również premiującego udziałem w rozgrywkach ogólnopolskich o mistrzostwo Polski kadetek. Najbliższe spotkanie już w sobotę 23 stycznia, na hali KUL o godz.12.15 z zespołem szkoły sportowej Międzyrzecka Trójka. Zapraszamy Naszych sympatyków, licząc na gorący doping!