Finał wojewódzki Pucharu Polski kobiet

W rozegranym w Lublinie finale wojewódzkim Pucharu Polski kobiet, występujące w nim nasze kadetki w rywalizacji z zespołami seniorek odniosły znaczący sukces, zdobywając to trofeum. Cieszy szczególnie zwycięstwo nad zespołem SOBIESKIEGO (wprawdzie kadrowo osłabionym) oraz zamojskim ATOMIKIEM, z którymi w poprzednim roku przegraliśmy po 2:0. Dzisiaj było odwrotnie, po 2:0 dla nas. Najpierw z ATOMIKIEM, w setach 25:13, 25:22 a następnie z SOBIESKIM 46 Lublin 25:21, 25:21. Te zwycięstwa zapewniły nam 1 miejsce, niezależnie od wyniku ostatniego spotkania z TPS STASZIC Lublin. W tym meczu pierwszy set wygrywamy 25:8. W drugim, od początku występuje na boisko druga "szóstka", która przegrywa seta do 12. W trzecim, wprawdzie wchodzi podstawowy skład, ale zupełnie "rozluźniony" przegrywa seta 10:15. Zdobywamy okazały puchar Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej oraz możliwość dalszej gry w zawodach szczebla centralnego, z udziałem zespołów I i II ligi. Ale z tej możliwości nie skorzystamy, gdyż nie prezentujemy umiejętności gry na tym etapie rozgrywek. Zespół wystąpił w składzie: Aga TROJAK-kapitan, Ada NEJKAUF, Doma FEDUREK, Wera NIEDŹWIEDŹ, Ola POWSZEDNIAK, Agnieszka WARGOCKA, Ewelinka KOZŁOWSKA-libero oraz Justyna PAWŁOWSKA, Renia POWSZEDNIAK, Dorota MATACZ, Patrycja PRUS, Agnieszka BOŃCZEWSKA i Kasia STRZESZEWSKA.