2 miejsce młodziczek w Międzynarodowym Turnieju w Kozienicach

W 15 edycji Międzynarodowego Turnieju "Antenka" o Puchar Burmistrza Kozienic wystąpiły nasze młodziczki. W gronie 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, w grupie B kolejno wygraliśmy wszystkie 4 spotkania.

SĘP Żelechów 2:0 (25:2, 25:11)

PIĄTKA Sandomierz 2:0 (25:9, 25:12)

GEPARD Wierzbica 2:0 (25:7, 25:11)

JEDYNKA Kozienice 2:0 (25:8, 25:13)

W półfinale turnieju wygrywamy z drugim zespołem grupy A SKIER-VIS Skierniewice 2:0 (25:17, 25:16). To był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Zespół przeciwnika był na naszym poziomie, ale nasza gra była naprawdę bardzo dobra.

W niedzielnym finale naszym przeciwnikiem był czeski zespół VKM REMA Rychnow, przewyższający nas zdecydowanie warunkami fizycznymi. Niestety ten mecz finałowy był najgorszym w naszym występie. Po wyrównanym przebiegu w każdym secie, przegrywaliśmy zdecydowanie końcówki setów.Pierwszy set 20:25, a drugi 16:25. W drugim secie przy naszym prowadzeniu 16:15, nie potrafiliśmy zrobić przejścia, tracąc kolejno 10 pkt. Mimo wszystko jestem zadowolony z gry dziewcząt i osiągniętego wyniku końcowego. Zespół wystąpił w składzie: Ewelina GRONDEK-kapitan, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Martyna GÓRSKA, Wiktoria PYC, Gabrysia KARASIŃSKA, Weronika ZUGAJ >libero Kasia OLEJNIK> Julka PAŁYS, Wiktoria MAJEWSKA, Otylka BORKOWSKA i Nikola KOT.