2 miejsce młodziczek w turnieju " Kozienice z energią"

W dniach 1-3 września nasze młodziczki uczestniczyły w turnieju "Kozienice z energią" rozegranego z okazji dni energetyka. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Dwa pierwsze dni to niezła gra naszych dziewcząt, które wygrały wszystkie mecze w grupie i mecz półfinałowy. Uzyskaliśmy wyniki:

SALOS - PIĄTKA Sandomierz  2:0 (25:23, 25:7)

SALOS - SPARTA Grodzisk Maz 2:0 (25:18, 25:7)

SALOS - SKIER-VIS Skierniewice 2:0 (25:18, 26:24)

SALOS - WRZOS Międzyborów 2:1 (22:25, 25:19, 15:13)  oraz w półfinale:

SALOS - GEPARD Wierzbica  2:0 (25:7, 25:11)

W trzecim dniu w finale gramy ponownie z WZOSEM Międzyborów, dysponującym bardzo silną zagrywką i doskonale broniącym w polu. Niestety, w tym pojedynku nastąpiło całkowite załamanie gry. Przyjęcie zagrywki w skali 1-5 oceniam na "minus jeden", a nasze ataki są ofiarnie bronione przez przeciwnika. Jeszcze w pierwszym secie gra przypominała powolne usypianie, drugi set - coraz silniejszy sen, a trzeci to już spanie "jak zabity". Nic dziwnego, że przegrywamy mecz 1:2 (25:23, 17:25, 5:15).

Mimo wszystko, jestem zadowolony z występu, który pokazał stan naszej aktualnej formy po obozie, plusy i minusy naszej techniki i taktyki.

Zespół wystąpoł w składzie: Olga KOCIŃSKA-kapitan, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Ewelina GRONDEK< Gabrysia KARASIŃSKA, Martyna GÓRSKA, Weronika ZUGAJ >libero Kasia OLEJNIK> Martyna KLIMEK, Ada DZIĘSŁAW, Oliwka OŚWIATA-GRZĘDA.