Derby Lublina w finale wojewódzkim kadetek

W dniu dzisiejszym (piątek 11 lutego) na hali KUL doszło do derbowego meczu z AZS UMCS TPS Lublin. Mimo  naprawdę dobrej gry do 20 puntów, końcówki należały do TPS. W pierwszym secie nasze prowadzenie nawet 5-cioma punktami do stanu 21:18- niestety robi się 21:23. Ewidentny błąd sedziego kończy seta 22:25. Drugi set to prowadzenie 20:18 i przegrywamy 21:25. W trzecim walka punkt za punkt do końca meczu, prowadzenie 23:21 i porażka 24:26.  Czas trwania meczu 1 godz. 20 minut świadczy o zaciętości i wyrównanej grze. Szkoda głupich blędów  w końcówce spotkania (uzbierało sie ich 5) i było po meczu. Zajęliśmy 4 miejsce w województwie i to przyjmuję jako swoją porażkę. Chyba nadszedł już końcowy czas mojej pracy z tym zespołem.