Doskonałe warunki do snu w Międzyrzecu Podlaskim!

Dzięki uprzejmości Klubu Międzyrzecka Trójka MIKA, udało się połączyć w jednym wyjeździe mecze juniorek i kadetek. Gospodarze "zapewnili nam doskonałe warunki do snu", rzutujące na grę naszych dziewcząt w pierwszym secie. Wprawdzie kadetki potrafiły się jakoś zerwać ze snu, jak to maluchy i udało się obronić seta. Natomiast "nobliwe" liczyły, że fotel lidera rozgrywek powinien wystarczyć do zwycięstwa. Zapomniały jednak, że zawołanie "lej mistrza" dalej obowiązuje. Należy pochwalić gospodynie za ogromną waleczność i grę do końca, za co zostały nagrodzone wygraniem seta. Nasze dziewczęta wreszcie uznały, że należy wziąć się do "roboty" a efekty tego uwidocznił wynik spotkania. Międzyrzecka Trójka - SALOS Lublin 1:3 (25:20, 11:25, 15:25, 15:25).

Zespół wystąpił w składzie: Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Patrycja CIUPA, Asia PIELECH, Ola DUDEK, Ewelina MICHALAK >libero Patrycja SKRZYPCZAK> Magda TROJAK, Ania FLASIŃSKA.

Wcześniej grały kadetki, które uznały, że jednak należy podjąć walkę, dzięki czemu wygrały bez straty seta.  Międzyrzecka Trójka - SALOS Lublin 0:3 (22:25, 13:25, 12:25).

Zespół wystąpił w składzie: Doma WAWERSKA-kapitan, Paulina STEFANOWSKA, Weronika PYZIK, Patrycja UMIŃSKA, Natalia SKRZYPCZAK, Zuzia PASZT>libero Patrycja WAWERSKA i Karolina ZAKOŚCIELNA>Paulina KOCHANOWSKA, Gabi WĘGLIŃSKA, Agata  WIŚNIEWSKA, Kasia GÓRA, Natalia ZYCHOWICZ.

Martwi mnie styl grania zespołu, wzajemne złośliwości, bardzo mała aktywność w obronie. Od dwóch spotkań nie mamy kompletnie środka, 1 kończący atak i blok, to tragedia.