Duży krok do ćwierćfinału Mistrzostw Polski juniorek

W rozegranym w Chełmie meczu Ligi Wojewódzkiej juniorek, pokonaliśmy miejscowy zespół TEMPA 3:1 (25:27, 26:24, 25:13, 25:15). Początek meczu bardzo nerwowy z masą własnych błędów. Nic dziwnego, że przegrywamy  pierwszego seta, mimo prowadzenia 25:24. Drugi set to nasze wysokie prowadzenie 16:7 i znowu prześciganie się w błędach. Na szczęście udaje się wygrać na przewagi 26:24. Trzeci i czwarty set to już "gra do jednej bramki". W zespole juniorek zadebiutowała kadetka młodsza - najbardziej waleczna w Salosie Gosia KAŁAN. Tym zwycięstwem zrobiliśmy duży krok do ćwiercfinału Mistrzostw Polski juniorek. Zespół wystąpił w składzie:

Aga TROJAK, Justyna PAWŁOWSKA, Ola  KASPRZAK, Ada  NEJKAUF,  Wera NIEDŹWIEDŹ, Agnieszka WARGOCKA, Ewelina KOZŁOWSKA, Renia POWSZEDNIAK, Dorota MATACZ, Agnieszka  BOŃCZEWSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Kasia STRZESZEWSKA, Gosia KAŁAN.