Dwa zwycięstwa juniorek i kadetek w jednym wyjeździe!

Dwa spotkania wyjazdowe w ciągu jednego dnia rozegrały nasze siatkarki. W pierwszym meczu w Łukowie, juniorki pokonały miejscowy zespół Orląt 3:0 (25:10, 25:12, 25:14). Przeciwnik niezbyt wymagający, debiutujący w tej kategorii wiekowej. Chociaż my też wystąpiliśmy w podobnej roli, gdyż SALOS również po raz pierwszy w historii wystąpił w kategorii juniorek. Dzięki temu, w meczu zagrały wszystkie dziewczęta, a zespół wystąpił w składzie: Aga TROJAK-kapitan, Justyna PAWŁOWSKA, Ola  KASPRZAK, Ada  NEJKAUF,  Wera NIEDŹWIEDŹ, Agnieszka WARGOCKA, Dominika ROZWADOWSKA-libero  oraz  Doma FEDUREK, Renia POWSZEDNIAK, Dorota MATACZ, Agnieszka  BOŃCZEWSKA, Ola JAWORSKA. Pół godziny jazdy busem, mała przekąska w Międzyrzecu Podlaskim i po króciutkiej przerwie przystępujemy do meczu kadetek z miejscowym zespołem Międzyrzeckiej Trójki. I tu nasza przewaga była dosyć wyraźna, chociaż w poprzednim sezonie jeszcze w kategorii młodziczek przegraliśmy z tym zespołem 2:0. Wygrywamy 3:0 (25:10, 25:15, 25:17). Po wygranym gładko pierwszym secie, w drugim zaczynają się serie błędów i przeciwnik prowadzi 10:8. Schodzą dwie Gosie, wchodzą dwie Agnieszki i w takim składzie gramy niemal do końca spotkania. Zespół wystąpił w składzie: Wiola JABŁOŃSKA-kapitan, Sylwia ŚLUSARCZYK, Gosia KAŁAN, Gosia ŚWIDEREK, Ola JAWORSKA, Marysia STRUG>libero: Dominika ROZWADOWSKA >Agnieszka WARGOCKA, Renia POWSZEDNIAK, Agnieszka BOŃCZEWSKA, Monika BARSZCZEWSKA. A za tydzień, w niedzielę wyjazd kadetek do Puław.