Efektowne zwycięstwa kadetek i juniorek!

W kolejnym meczu finałowym mistrzostw województwa kadetek, pokonaliśmy w Świdniku miejscowy REMIS 3:0 (25:12, 25:16, 25:11). Zimowy obóz już dał efekty. Z zespołem REMISU udało się nam wygrać w kategorii młodziczek tylko w sezonie 2007/2008. Wygraliśmy 4 razy w Lubelskich Festiwalach Piłki Siatkowej (ale to były mecze na trawie), natomiast na hali zawsze były porażki. Dzisiaj dziewczęta zagrały bardzo dobrze w obronie i w zagrywce, a kontrataki były zabójcze dla świdniczanek. Cieszy bardzo wzajemna asekuracja, a także radosny styl gry. Zespół wystąpił w składzie: Monika MARCINIAK, Ewelina MICHALAK, Basia KUDUK, Ola DUDEK, Patrycja CIUPA, Kasia KORGOL >libero Patrycja SKRZYPCZAK > Magda TROJAK, Iza LIPCZYŃSKA, Natka WAŚ.

W niedzielnym meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorek podejmowaliśmy zespół MKS Kraśnik.Po raz pierwszy od dłuższego czasu wystąpiliśmy w składzie z juniorką, a była nią "OLCIA" JAWORSKA. Wystąpiła po siedmiotygodniowej przerwie, ale zaprezentowała się całkiem nieźle. Mecz bez historii, z naszą wyraźną przewagą, a sety 25:6, 25:20, 25:11. W pierwszym secie efektowną serią zagrywek popisała się Ola DUDEK, od stanu 7:5 do 24:5. Tylko w drugim secie zespół gości prowadził 14:13, ale nasza przerwa dla odpoczynku, nastawiła grę na właściwe drogi.
Zespół wystąpił w składzie: Monika MARCINIAK, Ewelina MICHALAK, Basia KUDUK, Ola DUDEK, Ola JAWORSKA, Kasia KORGOL >libero Patrycja SKRZYPCZAK > Patrycja CIUPA, Asia PIELECH, Natka WAŚ.

W kategorii juniorek pozostał nam do rozegrania zaległy mecz z TEMPEM Chełm, a który odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18.00 w hali na Tumidajskiego.

W kategorii kadetek gramy w niedzielę 9 lutego o godz. 13.00 na Tumidajskiego, a we wtorek 11 lutego jedziemy na ostatni mecz do Białej Podlaskiej (wyjazd o 13.45).