I miejsce młodziczek w Gwiazdkowym Festiwalu Piłki Siatkowej

W rozegranym w dniach 28-29 grudnia w Lublinie, Gwiazdkowym Festiwalu Piłki Siatkowej wystąpiły nasze młodziczki, wygrywając swoją kategorię wiekową. Wygrały wszystkie swoje mecze nie tracąc żadnego seta. Kolejno pokonały zespoły Jagiellończyka I i II Biała Podlaska, Avię II Świdnik i TPS II Lublin, a więc zespoły, z którymi będą rywalizowały w III turnieju wojewódzkim w Chełmie na początku lutego 2018. Wystąpiliśmy w mocno eksperymentalnym składzie. W dwóch  pierwszych meczach grało 8 dziewcząt, a w trzech kolejnych tylko 7 dziewcząt bez libero. Po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją, bez żadnego treningu wystąpiła Klaudia Więckiewicz, co nie przeszkodziło jej w zdobyciu nagrody indywidualnej.

Zespól  wystąpił w składzie: Wiktoria MAJEWSKA, Ewelina GRONDEK, Gabi KARASIŃSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Wiktoria KRYSA, Martyna GÓRSKA> Kinga SKRZYPEK.  Pierwszego dnia w dwóch pierwszych meczach zagrała Olga KOCIŃSKA.