III turniej wojewódzki młodziczek

W rozegranym w dniach 11-12 stycznia  III wojewódzkim turnieju młodziczek w Tomaszowie Lub. z udziałem 23 zespołów, nasze najmłodsze adeptki zajęły 11 miejsce. Powtórzyły więc wynik z I turnieju, ale w dużo lepszym stylu. Do zajęcia 10 miejsca premiowanego awansem do I ligi zabrakło bardzo niewiele. W pierwszym meczu pokonaliśmy SPS Krasnystaw 2:0 (25:20, 25:14), następnie ZSO Urzędów 2:0 (25:13, 25:19). W ostatnim sobotnim meczu, decydującym o miejscu w grupie, ulegliśmy SZÓSTCE Biała Podlaska III 1:2 (12:25, 25:19, 12:15). W tym spotkaniu w trzecim decydującym secie prowadziliśmy 11:7, a jednak zeszliśmy pokonani. W pierwszym niedzielnym finale, którego zwycięzca awansuje do I ligi spotkaliśmy się z zespołem SZÓSTKI Biała Podlaska II (2 klasa SOS). Pierwszy set po koncertowej grze wygrywamy 25:14. Drugi rozpoczynamy dosyć nerwowo, grając punkt za punkt. jednak wychodzimy na wyraźne prowadzenie 16:11. Trafia się nam przestój, a przeciwnik dochodzi na 16:15. jednak zdobywamy kolejne punkty i prowadzimy 18:15. Od tego momentu psujemy kolejne 4 zagrywki, a przeciwnik broni wszystkie nasze ataki. W efekcie przegrywamy 22:25. Trzeci set gramy tragicznie, a przeciwnik prowadzi 10:3. Zrywamy się do gry 7:10 i 11:13. Niestety to był nasz "łabędzi" śpiew i przegrywamy 11:15. W kolejnym meczu pokonaliśmy zespół Olimpu Opole 2:0 (25:20, 25:13).

Zespół wystąpił w składzie: Paulina KOCHANOWSKA, Weronika PYZIK, Patrycja WAWERSKA, Dominika KUREK, Dominika WAWERSKA, Paulina STEFANOWSKA> Natalia BOGUTA, Gabrysia WĘGLIŃSKA, Magda PODSKARBI i Patrycja UMIŃSKA.