Juniorki nie wykorzystały szansy!

W inauguracyjnym spotkaniu Ligi Wojewódzkiej juniorek w Biłgoraju, nasze dziewczęta nie wykorzystały szansy na zwycięstwo. Po zaciętym meczu, przegrały 2:3 (25:23, 21:25, 22:25, 25:17, 12:15), prowadząc w każdym secie 2-3 punktami, W pierwszym prowadzimy 17:10, a odzyskujemy prz stanie 18:22. Jednak seria kapitalnych zagrywek Oli Dudek, pozwala nam na wygranie seta. W drugim prowadzimy 21:20, jednak zepsuta zagrywka Asi Pielech, a następnie błąd sędziego i przegrywamy tego seta. W trzecim prowadzimy 22:19 po świetnych obronach nowego nabytku, Domy Czabaj. Jednak końcówka znów katastrofalna. Czwarty set wygrywamy zdecydowanie. W piątym prowadzimy 5:3, 6:4 i 8:7. Jednak po zmianie stron przegrywamy 9:10. Zepsuta zagrywka Oli Jaworskiej, błędy w przyjęciu Patrycji Skrzypczak i Asi Pielech, a efekt końcowy jest smutny. Po wczorajszej dobrej grze, dzisiaj słabo zagrały Kasia Korgol i Patrycja Skrzypczak. W zespole widać brak zgrania, a niektóre dziewczęta wykazują braki kondycyjne. Liczę na poprawę stylu gry w następnych meczach.

Zespół wystąpił w składzie: Asia Pielech-kapitan, Gosia Świderek, Ola Jaworska, Basia Kuduk, Ola Dudek, Kasia Korgol>libero Patrycja Skrzypczak> Doma Czabaj, Kasia Kowalska, Magda Trojak, Kasia Gajowiak.