Kadetki chyba wystartowały?

Wystartowała Liga Wojewódzka kadetek, w której występuje 10 zespołów w dwóch grupach. Nasze dziewczęta rozegrały tydzień temu pierwsze mecze w Białej Podlaskiej, co nie znaczy, że wystartowały w rozgrywkach. Tak srogiego lania jeszcze nie zanotowałem w swojej pracy w Salosie. Niestety nie dysponujemy składem mogącym zamieszać w rozgrywkach. Z czterech środkowych pozostała jedna, a z konieczności na tej pozycji gra rozgrywająca. Doszła jeszcze choroba Olgi i to całkiem rozbiło zespół. Naprawdę, mimo najszczerszych chęci nie zdołałem zobaczyć zawodniczki, której grę mógłbym ocenić na "dostatecznie". Niektóre mogłyby otrzymać notę poniżej zera. Jeszcze w pierwszym meczu z SZÓSTKĄ były jeszcze okresy "jakiejś" gry, to w meczu z JAGIELLOŃCZYKIEM była tylko "rozpacz.

SZÓSTKA Biała Podlaska - SALOS 3:0 (25:18, 25:14, 25:21)

JAGIELLOŃCZYK B. Podlaska - SALOS 3:0 (25:16, 25:14, 25:11)

Zespół wystąpił w składzie: Olga KOCIŃSKA, Ewelina GRONDEK, Martyna GÓRSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Gabrysia KARASIŃSKA, Wiktoria MAJEWSKA >libero Wiktoria PYC> Julia OLSZEWSKA, Kinga SKRZYPEK

Natomiast dzisiaj gościliśmy zespół MIĘDZYRZECKIEJ TRÓJKI i po "niemrawej" grze odnieśliśmy zwycięstwo 3:0 (25:23, 25:9, 25:17)

Zespół wystąpił w składzie: Wiktoria MAJEWSKA, Ewelina GRONDEK, Julia OLSZEWSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Gabrysia KARASIŃSKA, Martyna GÓRSKA >libero Wiktoria Krysa> Olga KOCIŃSKA, Julia MITURA, Kinga SKRZYPEK.

W zespole zadebiutowała Julka Mitura, a w nastęnych meczach do zespołu dojdzie zawodniczka MKS Kraśnik  Natalia Rak, która rozpoczęła naukę w Lublinie. Dopiero w 3 secie zagrała Olga Kocińska, która miała korepetycje z j. angielskiego. Nie mogę zapomnieć o 12-stoletniej Kindze Skrzypek, która udaną zagrywką zakończyła 2 set.

Jeszcze ciekawostka! Zaszczytnej funkcji fotografa "dostąpiła" nasza była zawodniczka Julka Pałys, która z "lenistwa" zakończyła występy w naszym Salosie!

trener