Kadetki jednak wystartowały!

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej kadetek wystąpiliśmy w Chełmie przeciwko zespołowi UKS II LO/TEMPO Chełm. Dziewczyny pałały chęcią rewanżu za porażkę w ostatnim meczu 4 turnieju młodziczek na wiosnę tego roku, gdzie przegraliśmy mecz 1:2. Po pierwszym niemrawym secie, w którym przegraliśmy 15:25, nawet nasz kierowca wyszedł z sali na spacer nie mogąc patrzeć na naszą nieporadność. Od drugiego seta role się diametralnie zmieniają i to chełmianki są momentami bezradne na nasze zagrania. W trzecim secie jeszcze wyraźniej "dociskamy" gospodynie, prowadząc 10:0. Później gra się wyrównuje, ale wygrywamy wyraźnie. W czwartym secie gra jest wyrównana, z naszą przewagą 1-2 punktów do stanu 12:10. Wtedy "łapiemy" przestój" w grze i chełmianki prowadzą 18:15. Udaje się wyrównać i gra toczy sie na przewagi. Udaje się wygrać nerwową końcówkę, dającą nam zwycięstwo w tym wyjazdowym meczu.

Po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywała Wiktoria Majewska i z tej roli wywiązała się całkiem dobrze. Muszę pochwalić dziewczęta za ofiarną grę, ale niektóre błędy nie powodowały zwiększenia ilości moich siwych włosów tylko z tego powodu, że nie mam innych. W rewanżach gramy większość meczy w Lublinie i będzie możliwość rewanżu z zespołami Białej Podlaskiej.

Zespół wystąpił w składzie: Julia OLSZEWSKA, Wiktoria MAJEWSKA, Martyna GÓRSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Gabrysia KARASIŃSKA, Olga KOCIŃSKA >libero Wiktoria KRYSA> Wiktoria PYC, Kinga SKRZYPEK