Kadetki Salosu wiceliderem Ligi Wojewódzkiej Kadetek

W niedzielnym spotkaniu czołowych (4 zespoły) drużyn Ligi Wojewódzkiej, nasze pociechy wygrały z wiceliderem rozgrywek, Tomasovią 3:0 (25:15, 25:22, 25:22). Ten wynik spowodował zamianę miejsc po pierwszej rundzie rozgrywek. W 7 rozegranych spotkaniach, wygraliśmy 6 meczy, doznając 1 porażki. Aktualnie, po pierwszej rundzie rozgrywek zajmujemy 2 miejsce za SZÓSTKĄ Biała Podlaska, z gorszym bilansem setów (Szóstka 19:5, my 18:5). Ale przed nami druga runda rozgrywek, którą zapoczątkujemy w najbliższą sobotę meczem z TPS II Lublin.

W dniu dzisiejszym, po wygranym zdecydowanie pierwszym secie, gra "falowała" i stała na dużo słabszym poziomie od meczu z Białą. Ale dzisiejszy mecz był rewanżem za sezon ubiegły, gdzie wygraliśmy jeden mecz 3:2, przegrywając dwa, również po 3:2 (w tym decydujący o srebrnym medalu w mistrzostwach). Dzisiaj dużo słabsza gra środkiem (Umi chyba wie, czego potrzebuje), słabsze przyjęcie, ale lepszy atak. Ale największym mankamentem był brak asekuracji, przy piłkach "kiwanych". A tych "weszło" zdecydowanie za dużo. Ale nie będę "wybrzydzał" na swoje "milusińskie", gdyż ne wypada narzekać na osiągane wyniki. Ale chciałoby się gry bez błędów, ale wiem, że to niemożliwe. A swoją drogą powiem dziewczętom ...DZIĘKUJĘ WAM, a WY podziękujcie SOBIE wzajemnie. I tak trzymać! Chciałbym podziękować rodzinom dziewcząt, za coraz liczniejszą obecność na meczach. Napewno dla nich to wielkie wsparcie, gdyż czują się doceniane! Dziękuję również naszym młodziczkom za liczną obecność i głośny doping!

Zespół wystąpił w składzie: Dominika WAWERSKA-kapitan, Zuzanna PASZT, Paulina STEFANOWSKA, Patrycja UMIŃSKA, Gabriela WĘGLIŃSKA, Natalia SKRZYPCZAK> libero Patrycja WAWERSKA> Karolina ZAKOŚCIELNA, Natalia ZYCHOWICZ, Magda PODSKARBI, Kasia GÓRA, Agata PSZCZOŁA.

trener

Komentarze:

  • Nowy komentarz