Kadetki zakończyły I etap mistrzostw

W dwóch ostatnich meczach grupowych mistrzostw województwa kadetek, przyszło nam się zmierzyć z zespołami z Białej Podlaskiej. W sobotę zagraliśmy mecz wyjazdowy z liderem rozgrywek zespołem SZÓSTKI. Niestety zakończyło się nie po naszej myśli, gdyż przegraliśmy 3:1. Mimo niekorzystnego wyniku, wysoko oceniam występ "moich" dziewcząt. Było to spotkanie stojące na wysokim poziomie, a trzy pierwsze sety dostarczyły licznej widowni dużą dawkę emocji. Prowadzenie zmieniało się jak w "kalejdoskopie".

SZÓSTKA Biała Podlaska - SALOS 3:1 (25:21, 28:26, 23:25, 25:15)

https://www.bialskieforum.pl/liga-wojewodzka-kadetek-sks-szostka-biala-podlaska-sl-salos-kalina-lublin/

W niedzielę gościliśmy drugi zespół z Białej Podlaskiej, JAGIELLOŃCZYK i powetowaliśmy sobie sobotnią przegraną. Nasza wygrana była zdecydowana, pozwalająca na wprowadzenie do gry młodziczek.

SALOS - JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska 3:0 (25:15, 25:16, 25:10)

Zespół wystąpił w składzie:Olga KOCIŃSKA-kapitan, Sandra TOMICZ, Wiktoria MAJEWSKA, Kaja KRZYŻANOWSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Martyna GÓRSKA >libero Wiktoria KRYSA> Kinga SKRZYPEK, Wiktoria MROZEK, Ola BAMBUCH.

Mecze finałowe z udziałem 6 drużyn rozpoczną sie 21 grudnia i w tym terminie będziemy gospodarzem meczu z zespołem z drugiego miejsca grupy B (TPS lub MKS Kraśnik)

trener