Kolejne zwycięstwo kadetek

W kolejnym spotkaniu, nasze kadetki pokonały zespół TEMPA Chełm 3:1 (26:24, 23:25, 25:17, 25:12). Był to najsłabszy mecz naszych dziewcząt w tej fazie rozgrywek. Dziewczęta zaczęły bardzo ospale, prześcigając się w niedokładności zagrań nawet najprostszych piłek. Na szczęście udało się wygrać pierwszego seta, bazując na błędach przeciwnika. Drugi set rozpoczynamy z większym animuszem, ale od stanu 9:2 jeszcze słabsza nasza gra. Efektem przegrany set, mimo prowadzenia 23:22. W trzecim i czwartym, trochę więcej dokładności przyjęcia  pozwoliło na uruchomienia gry środkiem, co w efekcie przyniosło dość łatwe zwycięstwa. Zespół wystąpił w składzie: Ola DUDEK, Gosia KAŁAN, Wiola JABŁOŃSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Ola JAWORSKA, Marysia STRUG>libero: Doma ROZWADOWSKA> Gosia ŚWIDEREK, Ada WAROWNA i Kasia KORGOL.

Po meczu odbył się jeszcze trening młodziczek, na którym z przyjemnością patrzyłem na zaangażowanie tego zespołu.