Kolejny mecz w III Lidze kobiet

W drugim spotkaniu III Ligi kobiet w barwach CUKROWNIKA, wystąpiliśmy przeciwko zespołowi SOBIESKI - Verano Lublin na jego sali. Zespół ten w poprzednim sezonie występował w II Lidze, lecz zaznał goryczy spadku z tych rozgrywek. Tym razem wystąpiliśmy już prawie pełnym składem( bez kontuzjowanych Agi Trojak i Kasi Korgol). W tym meczu gra była zdecydowanie lepsza, lecz jak zwykle traciliśmy punkty seriami. Pierwszy set, to nasze prowadzenie 2-3 punktami do stanu 23:21 i 24:23. Jednak proste błędy ( 2 Sylwia i 1 Ola i set 24:26 ). W drugim prowadzimy cały czas kilkoma punktami, a od stanu 21:20 silnymi zagrywkami ( w tym 2 asy) rozbija przeciwnika Sylwia. Trzeci set to nasze słabe przyjęcie, niedokładne rozegranie. W efekcie przegrywamy 17:25. Czwarty set to nasze prowadzenie (najwyższe, to 15:9). I znowu przestój, a wynik 15:16. Udaje nam się uciec z tego ustawienia i grając punkt za punkt wygrywamy 25:23. Piąty set zaczynamy wynikiem 2:0. I to był już koniec naszej gry. Tracimy kolejno 7 punktów, a zmiana boisk następuje przy stanie 4:8. Udaje się tylko zrobić jedno przejście i przegrywamy seta 5:15. Zespól wystąpił w składzie: Ada NEJKAUF-kapitan, Sylwia ŚLUSARCZYK, Aga WARGOCKA, Gosia KAŁAN, Wera NIEDŹWIEDŹ, Renia POWSZEDNIAK>libero Ewelina KOZŁOWSKA>Ola DUDEK, Ola JAWORSKA, Kasia STRZESZEWSKA i Marysia STRUG.

Jeżeli porównamy wiek obu zespołów (Sobieski - 7 seniorek ) - my: 6 juniorek i 5 kadetek. I to jest nasz duży plus! Głowy do góry!