Nie ma silnych na młodziczki Salosu, ale to iluzja!

W trzecim turnieju o mistrzostwo województwa młodziczek rozegranym w dniach 24-25 stycznia 2015r. w Białej Podlaskiej z udziałem 17 zespołów, nasze dziewczęta z kompletem zwycięstw zajęły zdecydowanie pierwsze miejsce. Szczególnie imponowały grą w sobotę, dosłownie demolując swoje przeciwniczki. W pierwszym spotkaniu wygrywamy z SZÓSTKĄ III Biała Podlaska 2:0 (25:13, 25:8). W drugim spotykamy się z wiceliderem rozgrywek i zwycięzcą 1 turnieju, UKS REMIS Świdnik. To było nasze najlepsze spotkanie, a wynik oszałamiający 2:0 (25:16, 25:9). W trzecim sobotnim spotkaniu spotykamy się z kolejnym zespołem z czołówki, TOMASOVIĄ I i wygrywamy 2:0 (25:15, 25:10). W niedzielnych finałach o miejsca 1-4, gramy z pierwszym zespołem SZÓSTKI Biała Podlaska. To był nasz najgorszy występ, zakończony na szczęście naszą wygraną 2:1 (22:25, 25:22, 15:8). Ta wygrana daje nam grę o 1 miejsce. Spotykamy się z zespołem SZÓSTKI II Biała Podlaska, a po zaciętej grze w pierwszym secie, wygrywamy 2:0 (25:23, 25:13). Tylko ostatni set był powtórzeniem dobrej gry z soboty. Dzięki ponownemu zwycięstwu w 3 turnieju, do zdobycia mistrzostwa województwa, potrzebujemy 6 miejsca w ostatnim turnieju. Zespół wystąpił w składzie: Doma WAWERSKA-kapitan, Magda PODSKARBI, Wera PYZIK, Gabrysia WĘGLIŃSKA, Patrycja UMIŃSKA, Paulina STEFANOWSKA >libero Patrycja WAWERSKA> Natalia SKRZYPCZAK, Natalia ZYCHOWICZ.

A jednak są silniejsi. Zarząd WZPS zatwierdził w dniu 3 lutego 2015r. rozegranie turnieju dodatkowego z udziałem 3 pierwszych zespołów i TPS Lublin. Gospodarzem turnieju będzie pierwszy zespół po 4 turniejach.