Niezbyt udana inauguracja juniorek

W inauguracyjnym meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorek przyszło nam się zmierzyć z zespołem TPS Lublin. W hali Pawilonu Lublinianki nie daliśmy rady ugrać nawet seta, przegrywając 0:3 (19:25, 26:28, 16:25). Gra zespołu znacznie lepsza niż wynik spotkania.W pierwszym secie do stanu 16:16 bardzo wyrównana gra przy zmieniającym się prowadzeniu obu zespołów. W tym momencie problem z przyjęciem i robi się wynik 16:23. W drugim secie stale prowadzimy 2-3 punktami do stanu 22:19. Niestety, kilka błędów i przegrywamy po kilku setbolach 26:28. W trzecim do stanu 14:16 wyrównana walka, niestety znowu seria 7 punktów przeciwnika i po meczu. W tym spotkaniu nie wystąpiła jedna z najwyższych naszych zawodniczek, Patrycja Ciupa, która "podkręciła" stopę na piątkowym treningu. Zdecydowanie najlepszą naszą zawodniczką była Ewelina Michalak, bardzo dobra w obronie i w ataku. Pozostałym zdarzały się braki koncentracji, złej oceny zagrań. Jednak momentami gra była bardzo zacięta, a piłka nawt kilkanaście razy przechodziła nad siatką. Zespół TPS przewyższał nas warunkami fizycznym ( średno o 10-15 cm), ale my nadrabialiśmy te braki walecznością w grze obronnej.

Zespół wystąpił w składzie: Paulina KOCHANOWSKA, Ewelina MICHALAK, Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Dominika WAWERSKA, Ania FLASIŃSKA >libero Patrycja SKRZYPCZAK, Patrycja WAWERSKA> Natalia SKRZYPCZAK, Paulina STEFANOWSKA, Kaolina ZAKOŚCIELNA, Patrycja UMIŃSKA.

Mimo porażki, zespół zagrał niezłe spotkanie. A co nam najbardziej brakuje? Jednego!

trener

Komentarze:

  • Nowy komentarz