Niezłe wyniki młodziczek w ostatnim IV turnieju o mistrzostwo województwa

W ostatnim IV turnieju o mistrzostwo województwa rozegranym w Tomaszowie Lubelskim w dniach 2-3 kwietnia 2011r. wystartowały dwa zespoły młodziczek. Pierwszy zespół z rocznika 1996 wystąpił w tzw. "pierwszej lidze"  z udziałem 8 najlepszych zespołów, mając w grupie dwa zespoły, które uzyskały awans do rozgrywek ogólnopolskich. W pierwszym spotkaniu naszym rywalem był jeden z tych zespołów, SZÓSTKA Biała Podlaska. Początek setów do stanu 17 punktów z naszą przewagą 2-3 pkt. Niestety, końcówki setów to gra i punkty dla rywalek. Stąd nasza porażka 0:2(19:25, 18:25). W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem był "niewygodny" dla nas zespół Międzyrzeckiej Trójki I, z którym przegraliśmy w tym sezonie 2 razy. Tym razem zdecydowane nasze zwycięstwo 2:0 (25:16, 25:16), a kluczem do zwycięstwa był nasz bardzo wysoki i szczelny blok. W trzecim meczu z SZÓSTKĄ Biłgoraj  początek doskonały, a nasz  blok był nie do przejścia. Pierwszy set 25:19 dla nas. W drugim secie zespół rywala, zmienił styl ataku na plasy i kiwnięcia. Tu zabrakło u nas pracy nóg, a głównie wyobraźni. Trudno dograć piłkę w punkt spóźnionymi padami. Nic dziwnego, że set 25:19 dla przeciwnika, podobnie jak i trzeci: 15:10. W drugim dniu przyszło nam grać o miejsca 5-8, a naszym przeciwnikiem było TEMPO Chełm. Spotkanie zakończone naszym zwycięstwem 2:1 (25:14, 22:25,15:7) po najgorszej grze w turnieju.  W ostatnim meczu o 5 miejsce ponownie spotkaliśmy się z Międzyrzecem. To było nasze najlepsze spotkanie, a wynik 2:0 (25:11, 25:13) mówi wszystko.

Zespół wystąpił w składzie: Wiola JABŁOŃSKA-kapitan, Sylwia ŚLUSARCZYK, Gosia KAŁAN, Gosia ŚWIDEREK, Ola JAWORSKA, Marysia STRUG> Dominika ROZWADOWSKA (libero) >Monika BARSZCZEWSKA.

Drugi zespół z rocznika 1997-1998 wystąpił w II lidze, grając z zespołami TPS I Lublin (rocznik 1996) i Międzyrzeckiej Trójki II (rocznik 1997). Obydwa spotkania zakończyły sie naszymi porażkami: z TPS I Lublin 1:2 (25:22, 14:25, 8:15) i z Międzyrzecem 0:2 (21:25, 17:25). W drugim dniu graliśmy o miejsca 15-17. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy zespół JAGIELLOŃCZYKA Biała Podlaska 2:0 (25:14, 25:20), a w drugim TPS II Lublin również 2:0 (25:11, 25:15). Te wyniki dały nam 15 miejsce.

Zespół wystąpił w składzie: Edyta GĘBAL-kapitan, Kasia i Basia KUDUK, Ada WAROWNA, Asia PIELECH, Magda TROJAK >Asia PLUTA (libero)>Paulina CZYŻ,  Marysia FUTRZYŃSKA, Iza LIPCZYŃSKA, Eliza GOLJANEK i po chorobie Ola DUDEK.