Niezły weekend naszych siatkarek

Po udanych występach w sobotę naszych najmłodszych "pociech" w rozgrywkach minisiatkówki, w niedzielę starsze dziewczęta poszły "za ciosem" i odniosły 2 zwycięstwa. Rano w Międzyrzecu Podlaskim kadetki pokonały zespol MIĘDZYRZECKIEJ TRÓJKI, a po południu juniorki wygrały kolejny mecz w ALMS z zespołem VICTORII Parczew. W obu spotkaniach nasze zespoły wystąpiły w osłabionych składach ze względu na choroby.

kadetki

MIĘDZYRZECKA TRÓJKA - SALOS 0:3 (20:25, 17:25, 21:25)

Zespół wystąpił w składzie: Weronika GROCHAL, Wiktoria MAJEWSKA, Julia OLSZEWSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Gabrysia KARASIŃSKA, Martyna GÓRSKA-kapitan >libero Wiktoria KRYSA> Julia MITURA, Kinga SKRZYPEK

Niezależnie od wyniku w ostatnim meczu z TEMPEM Chełm, zapewniliśmy sobie awans do gier finałowych o mistrzostwo województwa.

juniorki

SALOS - VICTORIA Parczew 3:0 (25:22, 25:17, 25:15)

Zespół wystąpił  w składzie: Paulina KOCHANOWSKA-kapitan, Wiktoria TOMASZEWSKA, Gabrysia WĘGLIŃSKA, Patrycja UMIŃSKA, Tosia SKRZYPCZAK, Ola KUKURYK > libero Karolina ZAKOŚCIELNA> Natalia ZYCHOWICZ.

Po rozegranej czwartej kolejce rozgrywek, nasze dziewczęta mają impnujący bilans 4 zwycięstw i stosunek setów 12:0

W dzisiejszym spotkaniu mieliśmy dwa jubileusze:

Gabrysia WĘGLIŃSKA rozegrała dwusetny, a Paulina KOCHANOWSKA setny  mecz w barwach naszego Salosu. Serdecznie gratuluję i dziękuję za przywiązanie do barw naszego stowarzyszenia (to już 7 rok występów)!!!

trener

  • Rok 2012-Gabi

    Rok 2012-Gabi

  • Rok 2012-Paulina

    Rok 2012-Paulina

  • Więcej