Ostatni mecz kadetek

W ostatnim spotkaniu finałów o mistrzostwo województwa, nasze kadetki przegrały z zespołem Tomasovii 1:3 (17:25, 15:25, 25:23, 24:26). Mimo porażki jestem zadowolony z postawy dziewcząt. Był to najlepszy mecz w grze obronnej, a kilka dziewcząt walczyło z ogromnym poświęceniem. Gdyby doszła jeszcze skuteczność w ataku, to wynik byłby znacznie lepszy. Pewnym usprawiedliwieniem była wyjątkowo duża absencja dziewcząt: Ola Jaworska - od 2 tygodni w szpitalu, a Agnieszka Wargocka, Ola Kasprzak, Kasia Strzeszewska i Marysia Strug - brak badań lekarskich. W następnym sezonie w kategorii kadetek pozostaje trzon zespołu, a tegoroczne ogranie będzie dużym atutem w walce o czołowe miejsca, premiowane udziałem w Mistrzostwach Polski Kadetek

Zespół wystąpił w składzie: Gosia ŚWIDEREK, Gosia KAŁAN, Wiola JABŁOŃSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Aga BOŃCZEWSKA, Renia POWSZEDNIAK >libero: Dominika ROZWADOWSKA > Ola DUDEK.

Mały jubileusz obchodziła Renia Powszedniak, bowiem był to 150 mecz w barwach Salosu, a występ uczciła naprawdę dobrą grą. Gratulacje!

trener siatkarek