Połowiczny sukces kadetek

W dwumeczu Ligi Wojewódzkiej kadetek w Białej Podlaskiej, nasze dziewczęta zanotowały połowiczny sukces. W pierwszym meczu pokonały drugi zespół SZÓSTKI Biała Podlaska 3:0 (25:23, 25:21, 25:14). Natomiast w drugim po południu przegrały z pierwszym zespołem SZÓSTKI 0:3 (22:25, 16:25, 18:25). Sił wystarczyło tylko na pierwszy set, w którym prowadziliśmy 20:17 i 22:20. W dwóch pozostałych zdecydowana przewaga zespołu przeciwnika. Wynik tego ostatniego meczu będzie zaliczony do ewentualnej grupy finałowej, pod warunkiem awansu naszych kadetek. O ile tydzień temu chwaliłem dziewczęta za dobrą i ambitną grę, dzisiaj niemal każda z zawodniczek popełniła taką ilość błędów, którą można by obdzielić całą rundę rozgrywek. Najgorszym elementem było niedokładne przyjęcie zagrywki i plasowanych ataków, a każda kiwka wchodziła nam "jak w masło". Zespól wystąpił w składzie: Paulina KOCHANOWSKA, Doma WAWERSKA, Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Patrycja CIUPA, Paulina STEFANOWSKA >libero Patrycja SKRZYPCZAK> Doma KUREK, Wera PYZIK, Iza LIPCZYŃSKA, Gabi WĘGLIŃSKA, Pati WAWERSKA. Za tydzień kolejny mecz z TPS II Lublin o godz. 11.45 w hali na ul. Tumidajskiego.