Ponownie szóste miejsce młodziczek w mistrzostwach województwa

W rozegranym w dniach 26-27 listopada w Tomaszowie Lubelskim II turnieju o mistrzostwo województwa, nasze młodziczki w gronie 24 zespołów zajęły 6 miejsce i utrzymały się w I lidze. Po udziale w turnieju w Staniątkach, gdzie rozegrały kilka spotkań, liczyłem na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce turnieju. Jednak rzeczywistość wykazała, że w naszym zasięgu jest jedynie miejsce 5-6. W pierwszym meczu z Remisem Świdnik przegraliśmy 0:2 (20:25, 17:25) mimo prowadzenia w pierwszym secie 20:18. W drugim meczu przegrywamy z SOBIESKIM 46 Lublin 1:2 (20:25, 25:12, 6:15). W pierwszym secie prowadzimy 20:17 i przegrywamy 20:25. W trzecim meczu przegrywamy z SZÓSTKĄ Biała Podlaska 0:2 (19:25, 12:25). W niedzielę w spotkaniu decydującym o utrzymaniu w I lidze, spotykamy się z zespołem JAGIELLOŃCZYKA Biała Podlaska. Po bardzo dobrej grze całego zespołu, wygrywamy 2:0 (25:19, 25:15). W ostatnim meczu o 5 miejsce, spotykamy się ponownie z SOBIESKIM 46 Lublin. Po bardzo nierównej grze, w którym żadna z dziewcząt nie zasługuje na wyróżnienie, przegraliśmy 1:2 (20:25, 25:23, 3:15). Trudno ocenić postawę dziewcząt, które momentami grały bardzo poprawnie, a w niektórych momentach zagrania przypominały pierwszy trening w klubie. Zajęte miejsce uznaję jako wykonanie planu minimum, ale czekam na pokazanie maksimum swoich umiejętności!

Zespół wystąpił w składzie: Edyta GĘBAL-kapitan, Ola DUDEK, Asia PIELECH, Kasia KORGOL, Basia KUDUK, Magda TROJAK >Ewelina MICHALAK, Patrycja SKRZYPCZAK, Ada WAROWNA, Patrycja CIUPA, Kasia KUDUK i Monika MARCINIAK.