Porażka juniorek na zakończenie ligi

W ostatnim spotkaniu Ligi Wojewódzkiej Juniorek, podejmowaliśmy zespół SZÓSTKI Biała Podlaska. W tym ciekawym i zaciętym spotkaniu ponieśliśmy kolejną porażkę 1:3 (32:30, 21:25, 21:25, 20:25). Mecz ten był pożegnalnym występem Oli Jaworskiej i Gosi Świderek w barwach Salosu ze względu na ukończenie wieku juniorek. Dziękuję za wylany pot, za postawę i zaangażowanie w ponad 5-cioletnej Waszej grze w naszym stowarzyszeniu. Niech zdobyte 3 złote medale z Ogólnopolskich Igrzysk Salezjańskich stale przypominają o czasie spędzonym w naszym Salosie. Dużo szczęścia i powodzenia w Waszym dorosłym życiu! Wracając do spotkania, to było na niezłym poziomie, jednak wiele prostych błędów zniweczyło ogromne poświęcenie dziewcząt. Momentami gra bardzo dobra, ale serie straconych punktów ustawiły wynik spotkania. I tak w I secie 20:13 dla nas, a po kilku akcjach 20:19. Ten moment przesądził o powrocie do gry bialczanek. W kolejnych setach bardzo dużo walki obu zespołów, ale przeciwnik przewyższał nas dokładnością przyjęcia i rozegrania. Mimo wszystko dziękuję Wam dziewczęta za włożony wysiłek podczas meczy. Zespół wystąpił w składzie: Kasia KORGOL, Ola JAWORSKA, Basia KUDUK, Ola DUDEK, Patrycja CIUPA, Asia PIELECH >libero Patrycja SKRZYPCZAK> Doma CZABAJ, Gosia ŚWIDEREK, Doma WAWERSKA.