Porażka juniorek z Tomasovią

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej juniorek rozegranym w hali Cukrowni, ponieśliśmy porażkę z zespołem Tomasovii 0:3 (20:25, 16:25, 18:25). Wyrównana walka w każdym secie trwała do połowy seta (1 -20:22, 2-15:15, 3-18:20). Później zespół gości nam odjeżdżał, a my nie byliśmy w stanie nawet zrobić przejścia. Były wprawdzie nasze udane zagrania, ale na dwóch pozycjach występuje ogromna luka. No cóż, nauka jest najważniejsza, ale może należy przemyśleć swoje postępowanie wobec koleżanek, które potrafią pogodzić trening z nauką kosztem wolnego czasu. Dla kronikarskiego obowiązku podaję skład zespołu, który stawił się na mecz tylko w dziewięcioosobowym stanie: Sylwia ŚLUSARCZYK, Aga WARGOCKA, Wera NIEDŹWIEDŹ, Ada NEJKAUF, Aga TROJAK, Gosia KAŁAN >libero:Ewelina KOZŁOWSKA > Ola JAWORSKA i  Kasia STRZESZEWSKA. Jeżeli popatrzę na zestawienie frekwencji na treningach, to jest częściowe usprawiedliwienie osiaganych wyników: