Porażka kadetek w pierwszym meczu finału Ligi Wojewódzkiej kadetek

W pierwszym meczu  o wejście do finału Ligi, podejmowaliśmy zespół REMISU Świdnik. W pierwszym secie wygrywamy 25:21. I to był koniec spotkania dla nas. Chciałbym bardzo kogoś wyróżnić z zespołu, ale nie mam do tego prawa. Może 13-letnia Tosię Skrzypczak, która weszła za Werę i grała do końca meczu. W pozostałych setach to była już nasza kompromitacja. Można przegrywać mecze, ale po walce. Dzisiaj nie było żadnego zaangażowania, więc wynik mógł być tylko jeden 1:3 (25:21, 12:25, 13:25, 15:25). Na szczęście zostały tylko 3 mecze do rozegrania, treningów kadetek - ZERO, więc znamy już miejsce w szeregu. Zespół wystąpił w składzie: Patrycja CIUPA, Wera PYZIK, Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Doma WAWERSKA, Magda TROJAK> libero Patrycja WAWERSKA> Tosia SKRZYPCZAK, Paulina STEFANOWSKA, Doma KUREK, Gabi WĘGLIŃSKA.