Porażka na zakończenie grupy finałowej kadetek

W ostatnim meczu grupy finałowej kadetek rozegranym w Tomaszowie, doznaliśmy porażki z miejscową Tomasovią. Spotkanie to decydowało tylko o kolejności dwóch pierwszych miejsc w tej fazie rozgrywek. Juz wcześniej oba zespoły zapewniły sobie udział w ostatnim etapie rozgrywek, turnieju o mistrzostwo województwa z udziałem 4 zespołów. Było więc tylko spotkaniem prestiżowym. Więcej szczęścia miały gospodynie wygrywając 3:2 (28:26, 25:17, 20:25, 21:25, 15:8). W pierwszym secie mieliśmy 3 piłki setowe, ale nie wykorzystaliśmy szansy na wygranie tego seta. Natomiast w piątym, decydującym początek makabryczny i wynik 3:9. Ruszamy do odrabiania strat , doprowadzamy do 8:9, fatalny błąd i oddajemy mecz niemal bez walki. I znowu 2 godziny grania, plus rozgrzewka, co daje ponad 2,5 godziny wysiłku. A treningi trwają do 1,5 godziny.

Ale nie wybrzydzajmy, gdyż to najlepsze występy kadetek w rozgrywkach wojewódzkich od kilku lat. W najbliższy weekend gramy w pawilonie Lublinianki na ul. Leszczyńskiego 19 w turnieju fiałowym 3 mecze. W sobotę o 11.30 z TPS Lublin, o 16.00 z Sobieskim 46 Lublin i w niedzielę o 11.30 z Tomasovią.