Porażka na życzenie w ostatnim meczu juniorek

W ostatnim meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorek podejmowaliśmy zespół TEMPA Chełm. W naszym zespole wystąpiły 2 juniorki, a więc wzrost o 100% składu osobowego. Mecz nie miał wpływu na końcowy układ tabeli, gdyż my zajeliśmy 5, a Tempo 6 miejsce w mistrzostwach województwa. W dwóch pierwszych setach bezproblemowe wygrane do 16 i 19. W trzecim nasze prowadzenie 22:17, niestety zepsuta zagrywka Oli Dudek, dwa błędy Aśki, dotknięcie autowej piłki przez Kasię i przegrywamy seta 23:25. W czwartym zdecydowane zwycięstwo Tempa. W piątym przegrywamy przy zmianie stron 5:8, dochodzimy na 9:9, a następnie 12:9. W tym momencie ponownie zepsuta zagrywka Oli Dudek, niepotrzebny blok Oli Jaworskiej, a mecz kończy atakiem w siatkę Kaśka. Ostateczny wynik: Salos - Tempo 2:3 (25:16, 25:19, 23:25, 16:25, 13:15). Zespół wystąpił w składzie: Monika MARCINIAK, Patrycja CIUPA, Kasia KUDUK, Ola DUDEK, Ola JAWORSKA, Kasia KORGOL .libero: Patrycja SKRZYPCZAK > Gosia ŚWIDEREK, Asia PIELECH, Kasia GAJOWIAK, Kasia KOWALSKA, Natka WAŚ.