Porażki juniorek i kadetek!

W meczu z liderem, a po tym meczu mistrzem województwa z zespołem AZS UMCS TPS Lublin ponieśliśmy porażkę 1:3 (25:20, 17:25, 25:27, 16:25). Mimo porażki to jedno z lepszych spotkań w naszym wykonaniu. Czy mogło być lepiej? Myślę, że tak. Miesięczna przerwa zespołu w pełnym składzie (tak,tak -zespół w pełnym składzie wystąpił 11 grudnia). Od tej pory na żadnym treningu nie było pełnego składu. Jedna zawodniczka zanotowała 100% frekwencji, a pozostałe? Do rozegrania pozostał nam ostatni mecz z zespołem TEMPA Chełm, a do zajęcia trzeciego miejsca premiowanego awansem do rozgrywek ogólnopolskich potrzeba wygrania jednego seta. Może ten fakt zdopinguje dziewczęta? Może treningi taktyki zespołowej uda sie przeprowadzić na obozie? Tylko ile dziewcząt weźmie w nim udział! Zepół wystąpił w składzie: Karolina DOBRZYŃSKA, Justyna PAWŁOWSKA, Agnieszka WARGOCKA, Ada NEJKAUF, Agnieszka TROJAK, Weronika NIEDŹWIEDŹ, libero Ewelina KOZŁOWSKA > Ola JAWORSKA oraz Dorota MATACZ, Renia POWSZEDNIK, Sylwia ŚLUSARCZYK i Gosia KAŁAN.

W sobotę w rozgrywkach finałowych mistrzostw województwa w Chełmie, nasze kadetki przegrały 0:3 (15:25, 18:25, 20:25) z zespołem miejscowego TEMPA. O tym meczu należałoby zapomnieć jak najszybciej. Nawet prowadzenie ośmioma punktami (15:7), to za mało. Za chwilę potrafimy stracić 9 w jednym ustawieniu. W tym meczu wyróżniam Olę za dwa pierwsze sety, Renię za walkę, ale nie za rozegranie, Domę za niektóre zagrania. Pozostałe dzieczęta zagrały raz lepiej, raz gorzej. Niech każda oceni to sama! Zespół wystąpił w składzie: Agnieszka BOŃCZEWSKA, Gosia KAŁAN, Wiola JABŁOŃSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Ola JAWORSKA, Agnieszka WARGOCKA, libero:Dominika ROZWADOWSKA> Renia POWSZEDNIAK, Kasia STRZESZEWSKA, Gosia ŚWIDEREK, Marysia STRUG i Monika BARSZCZEWSKA.