Potrójna korona w Lublinie dla siatkarek Salosu!

Po raz pierwszy w historii Salosu Lublin, siatkarki naszego klubu we wszystkich kategoriach ograły przodujący dotychczas TPS Lublin. Dzisiaj dokonały tego nasze juniorki (po zwycięstwach kadetek i młodziczek), zwyciężając po emocjonującym meczu 3:1 (25:23, 25:21, 14:25, 26:24). Mecz bardzo zacięty w pierwszym secie, gdzie oba zespoły zdobywały punkty seriami. Po wygraniu drugiego seta, w którym Asia Pielech kończyła wszystko, w trzecim prowadzimy 4:0, ale zaczynamy grać nieporadnie. Przegrywamy wysoko 14:25. Czwarty z początku wyrównany, ale od połowy 2-3 punktami prowadzi nasz przeciwnik. Przegrywamy 22:24, ale udaje się zrobić przejście na 23:24. Na zagrywkę za Olę Jaworską wchodzi Kasia Kowalska. Jej płaskie podcięte po prostej zagrywki sprawiają ogromne trudności, które nasze dziewczęta wykorzystują w sposób mistrzowski. Zespół wystąpił w składzie:

Gosia ŚWIDEREK, Asia PIELECH,  Kasia KORGOL, Ola DUDEK, Ola JAWORSKA, Basia KUDUK >libero Patrycja SKRZYPCZAK> Doma CZABAJ, Kasia KOWALSKA, Kasia GAJOWIAK, Patrycja CIUPA.