Pracowity weekend młodziczek (+chętnych kadetek)

W piątek nasze młodziczki rozegrały sparring w Gimnazjum nr 5 z zespołem tej szkoły(drugie klasy). Po zaciętym spotkaniu zwycięstwo 3:0 (26:24, 26:24, 25:22). Zespół wystąpił w składzie: Paulina KOCHANOWSKA, Weronika PYZIK, Patrycja WAWERSKA, Magda PODSKARBI, Dominika WAWERSKA, Paulina STEFANOWSKA > libero:Gabrysia WĘGLIŃSKA > Natalia BOGUTA i Natalia ZYCHOWICZ.

Natomiast w sobotę uczestniczyliśmy w turnieju kadetek, zorganizowanym przez UKS SOBIESKI Lublin. Wystąpiliśmy w eksperymentalnym składem złożonym z trzech kadetek i siedmiu młodziczek. W pierwszym meczu z KKS Kozienice (mazowieckie) doznaliśmy porażki 0:2 (30:32, 23:25), mimo 5 piłek setowych w pierwszym secie. W następnym meczu z zespołem młodziczek SOBIESKIEGO uzyskaliśmy remis 1:1 (19:25, 25:20). Podobnie w następnym meczu z kadetkami Sobieskiego. Sety 19:25, 26:24. Te wyniki dały nam 3 miejsce w turnieju i kolejny puchar do kolekcji.
Zespół wystąpił w składzie: Paulina KOCHANOWSKA, Weronika PYZIK, Basia KUDUK, Monika MARCINIAK, Patrycja SKRZYPCZAK, Paulina STEFANOWSKA > libero:Gabrysia WĘGLIŃSKA > Dominika WAWERSKA, Natalia BOGUTA i Patrycja WAWERSKA. Szkoda, że część kadetek, która nie miała balów gimnazjalnych, po prostu "olała" ten występ.