Próg rośnie coraz wyżej!!!

W meczu decydującym o mistrzostwie województwa, nasze juniorki przegrały z kretesem w Tomaszowie z miejscową TOMASOVIĄ. Z  tego wyjazdu najlepsze jest pierwsze zdjęcie całego zespołu, bo w dalszych widać naszą bezradność. Jeżeli do najlepszej w ataku zawodniczki Tomasovii stawiamy blok jednoosobowy, a jeżeli skaczą dwie to w różnym tempie i pół metra od siatki, to obraz gry był przygnębiający. Jeżeli dodamy chyba najgorszy w karierze występ "naszego asa" Domy, to wynik mógł być jeden. Wracamy na tarczy!!! Pierwszy set rozpoczynamy katastrofalnie 0:10. Później gra się wyrównuje. W drugim secie gra wyrównana, ale przegrywamy w końcówce. Trzeci set gramy "skokami", a punkty na przemian zdobywają seriami oba zespoły. Końcówka seta dobra w naszym wykonaniu i wygrywamy seta. W czwartym zupełnie zawodzi Doma, jej przyjęcie jest katastrofalne a atak po małym skosie jest broniony przez przeciwnika. Po półrocznej przerwie wróciła do zespołu Gabi Węglińska, ale przerwa zrobiła "swoje". Ale do Światowych Igrzysk będzie już w optymalnej formie. Zwycięstwo zapewniło zespołowii Tomasovii tytuł mistrza województwa i udział w mistrzostwach Polski.

TOMASOVIA - SALOS Lublin 3:1 (25:13, 25:21, 20:25, 25:16)

Zespół wystąpił w składzie: Wiktoria TOMASZEWSKA, Gabi WĘGLIŃSKA, Natali SKRZYPCZAK, Patrycja UMIŃSKA, Paulina STEFANOWSKA, Dominika WAWERSKA >libero Patrycja WAWERSKA> Paulina KOCHANOWSKA, Ola KUKURYK, Zuzia PASZT, Natalia ZYCHOWICZ

W najbliższą niedzielę o godz. 15.30 gramy ostatni mecz z TPS Lublin decydujący o podziale medali. Zwycięzca zdobywa srebrny medal mistrzostw województwa.