Przegrana w derbach Lublina

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej kadetek przegraliśmy w derbach z zespołem TPS 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 8:25). Mecz ciekawy, wyrównany w trzech pierwszych setach. Tylko w czwartym zdecydowane zwycięstwo naszych przeciwniczek. Zespół musiał być "przemeblowany" z braku rozgrywających, a na tej pozycji musiała wystąpić Ola Kukuryk. Dziewczęta podjęły walkę z zespołem TPS, wzmocnionym dziewczętami z innych zespołów, który stanowi praktycznie kadrę województwa. Natomiast nasz zespół to mieszanka kadetek i młodziczek. W sumie mogę pochwalić dziewczęta za grę w trzech pierwszych setach. Czwarty to oczekiwanie na zakończenie spotkania. W zespole chciałbym wyróżnić Tosię Skrzypczak i Wiktorię Tomaszewską.

Zespół wystąpił w składzie: Ola KUKURYK, Tosia SKRZYPCZAK, Wiktoria TOMASZEWSKA, Martyna GÓRSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Zuzia PASZT >libero Wiktoria PYC> Olga KOCIŃSKA, Julka PAŁYS, Karina IDT.