Rywalizacja ruszyła na całego!

Z ciekawością patrzę na nowy etap rywalizacji w zespole - kto będzie najgorszy. Po trzech meczach i 9 setach prowadziła zdecydowanie Umi, ale dziś zdobyła 2 punkty i w sumie 3 w 9 setach. Dobrze, że dzisiaj wyłamały się z tej rywalizacji obie Pauliny: Kochanowska i Stefanowska oraz libero Patrycja Wawerska. Dziś o miano "najlepszej" zaciekle walczyły Doma i Weronika, a ja oceniam Je na remis,  "minus remis". Dla obowiązku podam wynik SALOS Lublin - SOBIESKI 46 Lublin 3:0 (25:21, 25:16, 25:21). Zespół wystąpił bez kontuzjowanej Tosi Skrzypczak (noga w gipsie). "Rewelacyjna" gra dziewcząt dała jednak awans do grupy finałowej, gdzie wchodzimy z miejsca 3 na cztery zespoły. Do turnieju dodatkowego o mistrzostwo województwa awansują z tej czwórki dwa najlepsze zespoły. Dobrze, że mamy przerwę świąteczną. Odetchniemy wszyscy!