Sezon 2013-2014

W dniu dzisiejszym odbyło się zebranie organizacyjne, dotyczące systemu rozgrywek w sezonie 2013/2014. SALOS zgłosił do rozgrywek zespoły w kategorii kadetek, młodziczek i wstępnie juniorek. Kadetki grają w grupie "południowej" z zespołami TOMASOVII, ATOMIKA Zamość i dwóch zespołów lubelskiego TPS. W grupie "północnej" występują: SZÓSTKA Biała Podlaska, Międzyrzecka Trójka, SOBIESKIi Lublin, REMIS Świdnik i MKS Opole. W następnym etapie dwa pierwsze zespoły rozgrywają "dogrywki", tj. mecz i rewanż z dwoma pierwszymi zespołami grupy "północnej". W trzecim etapie dwa pierwsze zespoły z "dogrywek" awansują do finału, w którym TPS i SOBIESKI mają zapewniony udział z uwagi na grę zawodniczek w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Młodziczki wystąpią w I turnieju  28 września w Świdniku, z udziałem 16 zespołów.

Do rozgrywek juniorek zgłoszono zespoły: TOMASOVIA, SZÓSTKA Biłgoraj, SZÓSTKA Biała Podlaska, TEMPO Chełm, MKS Kraśnik i lubelski TPS. Nasz udział w juniorkach musimy potwierdzić do 5 września.

Dlatego też na najbliższym treningu (wtorek - 3 września - godz. 18.00 - hala Lublinianki) oczekuję jednoznacznej decyzji dziewcząt rocznika 1996. Nieobecność na treningu oznacza rezygnację z dalszych występów.

trener siatkarek