To już szóste zwycięstwo siatkarek

W trzecim meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorek wystąpiliśmy w sali ZS nr5 na ul. Elsnera przeciwko zespołowi TPS II ZS nr 5 Lublin. Mimo najgorszego występu pokonaliśmy gospodynie meczu 3:0 (25:10, 25:14, 25:16). Trudno się zmotywować do meczu, mając przeświadczenie o swojej wyższości. Dodatkowo silne promienie słoneczne znacznie utrudniały normalna grę. Ale liczy się wynik i dalsza gra bez porażki. Zespół wystąpił w składzie: Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Patrycja CIUPA, Asia PIELECH, Ola DUDEK, Ewelina MICHALAK >libero Patrycja SKRZYPCZAK> Magda TROJAK, Ania FLASIŃSKA. Teraz mamy 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach, po której spotkamy sie w meczu o 1 miejsce z zespołem TPS I Lublin. Po trzech kolejkach Ligi jesteśmy liderem, ponieważ TPS przegrał seta w Międzyrzecu.

W dniu wczorajszym Ola Dudek udanie zadebiutowała w rozgrywkach II ligi seniorek w zespole AZS UMCS Lublin, zdobywając 12 punktów (5-blok, 5-atak i 2-zagrywka). A więc więcej niż w dzisiejszym meczu.

Jeszcze jedno: zapoznajcie się układem treningów w nadchodzącym tygodniu w dziale "treningi".