Trzecie miejsce juniorek w I Ogólnopolskim Turnieju Niepodległości , 11-12 listopada 2011r.

W I Turnieju Niepodległości, rozgrywanym w Lublinie na halach AOS i KUL, w pierwszym dniu nasze juniorki rozegrały trzy spotkania. W pierwszym meczu, liczącym się do turnieju i rozgrywek Ligi Wojewódzkiej juniorek, ulegliśmy zespołowi AZS UMCS TPS Lublin 2:3 (20:25, 25:23, 25:14, 15:25, 13:15). Do turnieju liczyły sie trzy pierwsze sety, a więc wynik 2:1 dla nas. W drugim spotkaliśmy się z zespołem seniorek Uniwesytetu Marii Curie Skłodowskiej, wygrywając 3:0 (25:18, 25:17, 25:18). W ostatnim meczu z PIĄTKĄ Sandomierz, dla zajęcia pierwszego miejsca w grupie, potrzebowaliśmy wygrania jednego seta. Zaczynamy dobrze, prowadzimy 14:6 ... i przegrywamy 23:25. W drugim gra wyrównana, w końcówce prowadzimy 19:16, 21:19 i znowu wynik 23:25. W trzecim dziewczęta grają równo już od początku seta, wygrywając 25:7. Ten wynik daje nam I miejsce w grupie i kwalifikację do gry o miejsca 1-4. W sobotnim meczu półfinałowym spotkaliśmy sie z zespołem JEDYNKI Ostrowiec Świętokrzyski, przegrywając po zaciętej grze 1:2 (19:25, 25:23, 17:19), mając piłkę meczową. A nasz przeciwnik w finale dosyć łatwo pokonał 2:0 VOLLEY Płock ( który w drugim półfinale zwyciężył 2:1 PIĄTKĘ Sandomierz), zostając zwycięzcą turnieju. W meczu o 3 m-ce ponownie spotkaliśmy się z Piątką, wygrywając 2:1 (25:22, 18:25, 15:10), zdobywając kolejny okazały puchar. Ponadto Ada i Justyna zostały wyróżnione nagrodami indywidualnymi. Zespół wystąpił w składzie: Aga TROJAK-kapitan, Justyna PAWŁOWSKA, Ola  KASPRZAK, Ada  NEJKAUF,  Wera NIEDŹWIEDŹ, Agnieszka WARGOCKA, Ewelina KOZŁOWSKA, Renia POWSZEDNIAK, Dorota MATACZ, Agnieszka  BOŃCZEWSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Ola JAWORSKA, Kasia STRZESZEWSKA.