Udana inauguracja sezonu 2015-2016 kadetek

W pierwszym meczu mistrzostw województwa kadetek (tak, to już kadetki-a niedawno mini siatkówka) podejmowaliśmy zespół Międzyrzeckiej Trójki MIKA. Nie byliśmy zbyt gościnni i odprawiliśmy z kwitkiem naszych gości, wygrywając 3:0 (25:13, 25:9, 25:11). Chociaż w jednym elemencie było inaczej, bo po meczu zrobiliśmy wspólną "focię" na pamiątkę. W spotkaniu wystąpiła cała jedenastka obecnych dziewcząt. Zespół gości nie prezentował się nadzwyczajnie i tu moje zdziwienie. Jeszcze w sezonie 2013-2014 młodziczki Miedzyrzeca plasowały się w czołowce mistrzostw województwa, natomiast my graliśmy o miejsca 9-16. I po dwu latach taka diametralna zmiana poziomu obu zespołów. No cóż, uczennice zamieniły się miejscami z profesorkami. I to jest bardzo miłe. Nie chcę wystawiać indywidualnych ocen dziewcząt, gdyz każda włożyła swoją "cegiełkę" w końcowy rezultat. I tak będę postępował do końca rozgrywek. A każda z dziewcząt powinna analizować swoje "plusy" i "minusy", a jeżeli chce skonsultować swoje spostrzeżenia, to zapraszam.

Zespół wystąpił w składzie: Doma WAWERSKA-kapitan, Paulina STEFANOWSKA, Weronika PYZIK, Patrycja UMIŃSKA, Natalia SKRZYPCZAK, Magda PODSKARBI>libero Patrycja WAWERSKA>Paulina KOCHANOWSKA, Gabi WĘGLIŃSKA, Natalia ZYCHOWICZ, Karolina ZAKOŚCIELNA.

Dzięki bardzo krótkiemu meczowi, nasze młodziczki mogły odbyć trening na pełonowymiarowej hali!

A na koniec mała zabawa.

Co w sobotę wieczorem po udanym meczu i treningu młodziczek robiło prezydium Zarządu Salosu Lublin. Dla pierwszej osoby z trafną odpowiedzią w komentarzu poniżej - nagroda niespodzianka!

trener

Komentarze: 3

  • Nowy komentarz

  • 2015-10-12 22:42Napisał(a): Stefix

    Tak Paulina

  • 2015-10-12 21:25Napisał(a): trener

    Zgadza się. Paulina?

  • 2015-10-12 00:17Napisał(a): Stefix

    Malowało brakujące linie boiska do siatkówki w SP 23.