Udana niedziela na 3 frontach rozgrywek

Niedzielę 3 lutego można uznać za niezwykle udaną. Juniorki występujące w zespole TPS/SALOS Lublin w 3 turnieju w Białej Podlaskiej wygrały mecze z TOMASOVIĄ I SZÓSTKĄ Biała Podlaska po 3:1, zdobywając mistrzostwo województwa i awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski. W rozgrywkach ALPS dziewczęta wystąpiły w meczu z ostatnim zespołęm ligi, ATOMÓWKAMI wygrywając po wyrównanym przebiegu 3:0 (25:23, 25:19, 25:19). Zespół wystąpił w eksperymentalnym 6-cioosobowym składzie, a na przyjęciu z konieczności zagrały libero zespołu młodziczek, Wiktoria i 13-stoletnia zawodniczka zespołu mini siatkówki, Kinga. Muszę podziękować Karolinie ZAKOŚCIELNEJ, że wystąpiła po studniówce i zapobiegła walkowerowi. Gra nie była budująca, ale wynik całkiem przyzwoity.

Zespół wystąpił w składzie: Wiktoria TOMASZEWSKA, Ewelina GRONDEK, Wiktoria KRYSA, Paulina KOCHANOWSKA, Kinga SKRZYPEK, Karolina ZAKOŚCIELNA.

A na trzecim froncie wystąpił zespół z rocznika 2003. I to wystąpił w przewadze przeciwko mnie. Dzięki temu wygrał nagrodę główną - zawieszone treningi.

 

trener