Udany rewanż kadetek

W rewanżowym spotkaniu z zespołem Tomasovii w Lidze Wojewódzkiej Kadetek, nasze dziewczęta z nawiązką nadrobiły wynik ze spotkania wyjazdowego. Po wyrównanej grze w dwóch pierwszych setach wygraliśmy 3:0 (25:21, 25:20, 25:12). Dalej najgorszym elementem naszej gry jest przyjęcie zagrywki. Efektem tego jest prosta gra na skrzydła, bez wykorzystania środka. Tylko Wiktoria skończyła kilka piłek z tej pozycji, natomiast Zuzia zaliczyła "bieg jałowy". Całkiem dobrze w przyjęciu na lewym zaprezentowała się Klaudia, a i w ataku zdobyła kilka punktów. Gra na tej pozycji będzie pozwalała na wymienność ustawienia w zespole młodziczek. A dodatkowo chcę Jej podziękować za dzisiejszy mecz ( kosztem harcerstwa). Zdecydowanie największy udział ma jak zwykle Tosia Skrzypczak, ale to Jej obowiązek - jest kapitanem no i grała w reprezentacji województwa na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży! Teraz mamy 2 tygodnie przerwy, a 25 listopada gramy u nas z MKS Kraśnik.

Zespół wystąpił w składzie: Natalia SKRZYPCZAK, Kasia GÓRA, Wiktoria TOMASZEWSKA, Ola KUKURYK, Zuzia PASZT, Klaudia WIĘCKIEWICZ >libero Martyna GÓRSKA> Karina IDT, Julia PAŁYS, Ewelina GRONDEK.