Udany weekend naszych dziewcząt

W przedostatnim meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorek w sali SP 46 pokonaliśmy gospodynie tego spotkania - UKS SOBIESKI 46 Lublin 3:0 (25:9, 25:9, 25:18). Mecz bez historii, a tylko w trzecim secie, po dwóch gładko wygranych do 9, wkradło się rozprężenie i Sobieski prowadził 7:2. Jednak szybko odrabiamy punkty i wychodzimy na prowadzenie 12:10. Od tego momentu stale zwiększamy przewagę, wygrywając tego seta 25:18. To zwycięstwo zapewniło nam 4 miejsce w województwie  i 16 pkt do klasyfikacji sportu młodzieżowego naszego województwa. Ostatni mecz z SZÓSTKĄ Biała Podlaska nie będzie miał wpływu na końcową klasyfikację w sezonie.Zespół wystąpił w składzie: Ada NEJKAUF-kapitan , Sylwia ŚLUSARCZYK, Aga WARGOCKA , Gosia KAŁAN, Wera NIEDŹWIEDŹ, Marysia STRUG >libero Dominika ROZWADOWSKA > Ola DUDEK,