Udany występ kadetek w Święto Niepodległości!!!

Święto Niepodległości godnie uczciły nasze kadetki w meczu wyjazdowym w Białej Podlaskiej. Nasz przeciwnik, JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska tylko w pierwszym secie zmusił nas do większego wysiłku. W drugim secie przy wyniku 5:0 dla nas a o godz. 12.00 nastąpiła przerwa w meczu, sędziowie zajęli miejsca na środku zespoły ustawiły się na linii bocznej i wszyscy obecni odśpiewali 2 zwrotki naszego hymnu. Była to wzniosła chwila, która zapadła wszystkim obecnym jako podniosłe wydarzenie. Po tej przerwie zespoły przystąpiły do dalszej gry, w której wystąpiła cała 12-stka naszych dziewcząt. Muszę pochwalić dziewczęta za ciekawą, urozmaiconą grę, przy której nasze przeciwniczki były bezradne.

JAGIELLOŃCZYK Biała Podlaska - SALOS Lublin 0:3 (19:25, 9:25, 11:25)

Zespół wystąpił w składzie: Olga KOCIŃSKA-kapitan, Martyna GÓRSKA, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Amelia MACIĄŻEK, Wiktoria MAJEWSKA, Sandra TOMICZ >libero Wiktoria KRYSA> Kaja KRZYŻANOWSKA, Kinga SKRZYPEK, Wiktoria MROZEK, Ola BAMBUCH, Michasia RYBCZYŃSKA.